קבלן רשום


רישיון קבלן 


רישיון קבלן הוא האסמכתא החוקית לכך כי אתם רשאים לעסוק בפרויקטים בהיקפים גדולים.

זהו שלב הכרחי עבור אלו בעוסקים בענף הבניה ההנדסית ומבקשים לעבוד ולרכוש ניסיון באופן חוקי. חשוב לזכור כי קבלן שאינו רשום מוגבל לעבוד בסכומי תקרה נמוכים פר עבודה ולא יוכל לחרוג מהיקפים כספיים אלו. הרישיון מגדיר מספר גורמים המשפיעים על הפרויקטים בהם הקבלן יכול לעסוק. דרגת בסיווג שלו מגבילה את היקף העבודה המקסימלי מבחינה כספית, סוג העבודות המאושרות לביצוע, כשבמידה ומדובר על קבלן בנייה הרי שהרישיון קובע גם את שטח הבניה החדשה המקסימלית אותה יכול הקבלן לבנות.

רישיון קבלן

היתרונות הרבים של רישיון קבלן

ניתן לראות כי בתקופה האחרונה, רשם הקבלנים עושה את כל שביכולתו על מנת להגדיל את מודעות הציבור לחשיבותם של קבלנים בעלי רישיון קבלן. על כן ישנה חשיבות רבה להנפקת רישיון מסוג זה. חלק מיתרונותיו כוללים:

  • הרישיון מקנה את הלגיטימציה החוקית לעסוק העבודות הנדסה בנאיות בהיקפים כספיים גדולים יותר. זאת בתלות של הסיווג שלכם.
  • הרישיון מעניק לכם אמינות בקרה בלקוחות שלכם. הם יודעים כי העבודה שלכם מפוקחת ומאושרת על ידי רשם הקבלנים ולכן לא יהססו לשכור את שירותכם.
  • הוא מאפשר גישה למכרזים עירוניים וממשלתיים.
  • תוכלו לעסוק בסוגי עבודה שונים המאושרים על פי הענף הראשי או משני אותו רישיון הקבלן מאשר.
  • רישיון קבלן רשום מאפשר הבאתם של עובדים פלשתינאים לפי הצורך העבודה.

קבלן מקצועי הוא קבלן עם רישיון

חלק בלתי נפרד מהעבודה שלכם בתור קבלנים הוא השמירה על הבטיחות. עבודתכם חייבת לעמוד בתווי התקן המחמירים ביותר, ועל מנת שתוכלו לעשות זאת אתם חייבים לרכוש את הניסיון הדרוש לאורך זמן וריבוי פרויקטים. הרישיון שלכם יהווה את האישור כי אכן עשיתם את הדרך הנדרשת על מנת שתוכלו להיות אנשי המקצוע המיומנים והאמינים ביותר. חברת "קומות רישום קבלנים" ילוו אתכם לאורך מסע חשוב זה, תוך מתן ייעוץ והכוונה כיצד למלא ולהגיש טפסים אלו באופן המיטבי.

להוציא רישיון קבלן

רוצה רישיון קבלן? חשוב לך לעבור בצורה חוקית ומעוניין להיות קבלן רשום? אין ספק שאתה צודק. אומנם זה נכון שבישראל עובדים גם קבלנים שאינם רשומים, אך בפועל, כשלקוח מחפש קבלן טוב לביצוע עבודה כלשהי, כמעט תמיד הוא יעדיף את מי שיש לו רישיון ואת מי שמוגדר כקבלן רשום. תוהה כיצד לעשות זאת ומהי הדרך המהירה שתוביל אותך ליעדך? אתה מוזמן לפנות בהקדם אל חברת קומות רישום קבלנים

למה חשוב להוציא רישיון קבלן? 

במדינת ישראל, ככל שחולפות השנים, אנחנו רואים שיש יותר ויותר קבלנים שמציעים שירותי בניה ושיפוצים לקהל הרחב. עם זאת, כפי שכבר ראינו, הלקוח הממוצע בימינו לא ירצה לבחור בצורה שרירותית את הקבלן שיבנה לו את הבית. לכן עדיף להיות קבלן רשום עם רישיון, שכן בצורה כזאת: 

  • ניתן לבצע עבודות בהיקפים גדולים יותר 
  • הלקוח נחשף בעיקר לקבלנים רשומים עם רישיון ולכן הסיכוי לקבל עבודות גבוה יותר 
  • זה מעיד, מבחינת הלקוח, על רצינות, מקצועיות וגם וותק בתחום 

לכן אין זה משנה איזה סיווג קבלני תרצה שיהיה לך, כי מה שבטוח הוא שאם תפנה עוד היום אל חברה מקצועית שתעזור לך בקבלת הרישיון הנחשף – העסק שלך יתקדם בצורה משמעותית ולכן זה רצוי. 

החברה המקצועית שתעזור לך בכל מה שקשור למונח "קבלן רשום" 

רוצה להוציא רישיון קבלן? למכור את חברת הקבלן הרשום שלך? או שאולי אתה רוצה לבצע העלאת סיווג ולא יודע איך? מנסה להירשם כקבלן בענף קבלני כזה או אחר וקצת הלכת לאיבוד? חברת קומות רישום קבלנים נמצאת כאן בשבילך. החברה הוקמה כבר בשנת 2005 ומאז ועד היום המומחים שלה נתנו שירות לאינספור קבלנים מכל רחבי הארץ. אין זה משנה אם ניסית להשיג לבד את הרישיון הדרוש לך או לא, כי בכל מקרה, אם אתה יכול לפנות אל הטובים ביותר וכך לקצר את העניין, למה לחשוב פעמיים? התקשר עוד היום למספר: 073-215-8309 ותצא מרוצה מהחברה ומשירותיה המקצועיים. 

 

רוצה להיות קבלן רשום? אנחנו הכתובת!
מאמרים  בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל