קבלן רשום

תעודת קבלן רשום 


תעודת קבלן רשום

תעודת קבלן רשום מוענקת לקבלנים אשר רשומים בפנקס הקבלנים. על מנת לקבל את התעודה יהיה עליכם להגיש בקשה לרשם הקבלנים בצירוף המסמכים הנדרשים על מנת לאשר את זהותכם ולהוכיח את ההסמכות והניסיון שלכם בשטח. קבלת תעודת קבלן רשום יכולה לאפשר לכם להתחיל לעסוק בפרויקטים בעלי היקף כספי גבוה יותר ממה שעסקתם בו עד כה. 

תעודת קבלן רשום – יש על מי לסמוך

זה כבר ידוע לכולם, קיימים סיכונים בעבודה מול קבלנים לא רשומים, אך אדם בעל תעודת קבלן רשום מוכיח את עצמו בתור איש מקצוע רציני ואמין ועל כן כדאי לעבוד איתו. זהו קבלן שהרשויות מפקחות על עבודתו ומאשרו כי הוא מוסמך לבצע עבודה בתחומים מסוימים. העובדה הזו תאפשר ללקוחות רבים לבטוח בכם ולשכור את שירותכם בפרויקט הבא שלהם.

רישום בפנקס הקבלנים יהיה הצעד הראשון שלכם אל עבר קריירה איכותית ועשירה בתוכן ואתגרים. שהרי טרם קבלת התעודה הייתם מוגבלים בעבודה על פרויקטים בעלי היקף כספי נמוך יחסית של עד 43,000 ₪ פר עבודה אחת. כעת, תעודת קבלן רשום תגדיל את טווח האפשרויות שלכם, וככל שתעלו ברמות הסיווגים, תוכלו לעבור לעסוק בפרויקטים גדולים יותר ובעלי פוטנציאל כלכלי רב יותר.

חשוב לדעת כי התעודה תינתן אך ורק לאדם או תאגיד אשר נמצא כי לא עומדות כנגדו אף עבירות פליליות, קנסות, מעמד של פושט רגל, או הגבלות מסוימות הפוסלות אותו מרישום בפנקס הקבלנים. כך הלקוחות שלכם ידעו כי יש להם על מי לסמוך.

מתמודדים בהצלחה עם הביורוקרטיה

במידה ותהיתם איך להתחיל את התהליך, הרי שהתשובה היא פשוטה מאוד, עבודה עם חברה המתעסקת ברישום קבלנים. התעודה נועדה לוודא כי אתם אכן ראויים להיות קבלן רשום. חברת "קומות רישום קבלנים" מעמידים לשירותכם את הניסיון העשיר שלהם בכדי לסייע לכם להציג בצורה נכונה את כל ההוכחות, הניסיון והתעודות הדרושות על מנת להראות כי אתם עומדים בכל התנאים. נשמח לעמוד לשירותכם גם במידה ואתם מעוניינים להגדיל את הסיווג שלכם ולהתחיל לעסוק בפרויקטים בעלי היקף גדול יותר.

רוצה להיות קבלן רשום? אנחנו הכתובת!מאמרים  בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל