קבלן רשום

רישיון קבלן 


רישיון קבלן הוא האסמכתא החוקית לכך כי אתם רשאים לעסוק בפרויקטים בהיקפים גדולים. זהו שלב הכרחי עבור אלו בעוסקים בענף הבניה ההנדסית ומבקשים לעבוד ולרכוש ניסיון באופן חוקי. חשוב לזכור כי קבלן שאינו רשום מוגבל לעבוד בסכומי תקרה נמוכים פר עבודה ולא יוכל לחרוג מהיקפים כספיים אלו. הרישיון מגדיר מספר גורמים המשפיעים על הפרויקטים בהם הקבלן יכול לעסוק. דרגת בסיווג שלו מגבילה את היקף העבודה המקסימלי מבחינה כספית, סוג העבודות המאושרות לביצוע, כשבמידה ומדובר על קבלן בנייה הרי שהרישיון קובע גם את שטח הבניה החדשה המקסימלית אותה יכול הקבלן לבנות.

רישיון קבלן

היתרונות הרבים של רישיון קבלן

ניתן לראות כי בתקופה האחרונה, רשם הקבלנים עושה את כל שביכולתו על מנת להגדיל את מודעות הציבור לחשיבותם של קבלנים בעלי רישיון קבלן. על כן ישנה חשיבות רבה להנפקת רישיון מסוג זה. חלק מיתרונותיו כוללים:

  • הרישיון מקנה את הלגיטימציה החוקית לעסוק העבודות הנדסה בנאיות בהיקפים כספיים גדולים יותר. זאת בתלות של הסיווג שלכם.
  • הרישיון מעניק לכם אמינות בקרה בלקוחות שלכם. הם יודעים כי העבודה שלכם מפוקחת ומאושרת על ידי רשם הקבלנים ולכן לא יהססו לשכור את שירותכם.
  • הוא מאפשר גישה למכרזים עירוניים וממשלתיים.
  • תוכלו לעסוק בסוגי עבודה שונים המאושרים על פי הענף הראשי או משני אותו רישיון הקבלן מאשר.
  • רישיון קבלן רשום מאפשר הבאתם של עובדים פלשתינאים לפי הצורך העבודה.

קבלן מקצועי הוא קבלן עם רישיון

חלק בלתי נפרד מהעבודה שלכם בתור קבלנים הוא השמירה על הבטיחות. עבודתכם חייבת לעמוד בתווי התקן המחמירים ביותר, ועל מנת שתוכלו לעשות זאת אתם חייבים לרכוש את הניסיון הדרוש לאורך זמן וריבוי פרויקטים. הרישיון שלכם יהווה את האישור כי אכן עשיתם את הדרך הנדרשת על מנת שתוכלו להיות אנשי המקצוע המיומנים והאמינים ביותר. חברת "קומות רישום קבלנים" ילוו אתכם לאורך מסע חשוב זה, תוך מתן ייעוץ והכוונה כיצד למלא ולהגיש טפסים אלו באופן המיטבי.

רוצה להיות קבלן רשום? אנחנו הכתובת!מאמרים  בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל