קבלן רשום

קבלנים רשומים 


מחדשים את הדירה שלכם? אולי החברה שלכם מתרחבת וכך גם חדרי המשרדים? מזל טוב! השלב הבא הוא לבחור קבלנים: בין אם הם עובדים בענפי ההנדסה או האינסטלציה, קבלנים איכותיים הם חלק משמעותי מהפרויקט שלכם. חשוב להדגיש כי בחירת קבלנים רשומים היא הבחירה הנכונה לעשות בתהליך עבודה זה. קבלנים הדואגים לרשום עצמם אצל רשם הקבלנים הם אנשי מקצוע אמינים ואחראים – ואיתם תרצו לעבוד.

 

דגשים בבחירת קבלנים רשומים

כמו בתחומים אחרים הדורשים את מיומנותו של איש מקצוע, תהליך בחירת קבלן רשום איננו פשוט. בהתאם, חשוב שתעקבו אחר מספר דגשים שיבהירו לכם את חשיבות הנושא.

 

  • מה תפקידו של הרשם?

אין זה משנה באיזה ענף הם עובדים, על קבלנים להירשם אצל הרשם. תפקידו של הרשם כולל, בין השאר, את ניהול פנקס הקבלנים. תפקיד זה כולל את רישום הקבלנים או ביטול ההרשמה שלהם, כמו גם את עדכון הסיווג המקצועי והכספי של הקבלנים. תפקידיו הנוספים של הרשם כוללים את הנפקת הרישיון של הקבלנים, ומעקב אחר הליכי משמעת מול קבלנים אשר לא שמרו על נהלי עבודה תקינים.

  • ענפי הרישום וסיווגם של הקבלנים

ייתכן וזה יפתיע מעט, אך קיימים ענפי קבלנות רבים. ענפים אלו מתחלקים לשני ענפים מרכזיים: מרכזי ומשני. קבלנים השייכים לענף המרכזי מתמחים בתחומים, כמו למשל, בבניה, כבישים, תשתיות ואף גשרים. קבלנים המעוניינים לשנות ענף או לגשת מכרזים ממשלתיים – עליהם, ראשית, להגיש בקשה לשינוי סיווג. לרוב, בחלוף שנה מאז הגשת הבקשה הקודמת לעדכון סיווג, ובהתאם לוותק הרלוונטי, ביכולתו של קבלן לפנות לרשם באמצעות טפסים רשמיים.

  • היכן לחפש קבלנים רשומים?

הגעתם למסקנה כי בחירה בקבלנים רשומים היא הבחירה הנכונה, ולמעשה היחידה, שתשרת אתכם. אבל איך מחפשים קבלנים רשומים? והיכן? ישנם אתרי אינטרנט רשמיים המפרסמים רשימות מעודכנות של קבלנים מוכרים הרשומים בפנקס. אתרים אלו, שמרביתם הם ממשלתיים, יסייעו לכם רבות ויקלו על תהליך החיפוש של הקבלן הרלוונטי עבורכם; קבלן רלוונטי שלא ירמה וישרת אתכם נאמנה.

 

קבלנים רשומים לעבודה מקצועית ומיומנת

זקוקים לקבלן רשום, אמין ובעל ניסיון של שנים? הבחירה בשובל קומא תבטיח לכם את כל זה – בחל מפגישת הייעוץ הראשונית ועד להשלמת פרויקט חייכם.

רוצה להיות קבלן רשום? אנחנו הכתובת!מאמרים  בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל