קבלן רשום

קבלן רשום תנאים 


בעת רישום בתור קבלן רשום תנאים מסוימים חייבים להתקיים. הניסיון, התעודות המקצועיות ואישורים על הכשרות הם רק חלק מהם. בכדי לצלוח את התהליך תוכלו להיעזר בשירותיה של חברה אמינה אשר עוזרת לקבלנים לקבל את רישיונם. הם יסייעו לכם במציאת המסמכים וההוכחות הדרושות, כמו גם יטפלו בכל נושא ביורוקרטי בכדי שאתם תוכלו לזכות בשקט הנפשי שלכם ובסוף התהליך לקבל את הרישיון.

 

קבלן רשום תנאים לרישום בפנקס הקבלנים

אנשים רבים אשר עסקו בתחום העבודות הנדסה בנאיות תרים אחר האפשרות לזכות בתואר קבלן רשום תנאים לרישומם הם כלהלן:

  • בעלי ניסיון מוכח אשר מגובה בראיות או מעבר מבחנים אשר מאשרים את מקצועיותו של הקבלן ואת ניסיונו בשטח.
  • בעל מסמכים אשר מאשרים את סיום לימודיו בהצלחה בתחום.
  • בעל תעודת עוסק מורשה.
  • בעל הסכמה חתומה בידי המבקש לאימות היעדר הרשעות פליליות.
  • אישורים נוספים המעידים על ניסיון בענף הראשי או המשני, אשר בנוגע אליו מוגשת הבקשה לרישיון קבלן.

בעת הגשת הבקשה ישנם תנאים נוספים שיש לשמור עליהם – הגשת כל הטפסים והמסמכים הרלוונטיים במקור בלבד, הקפדה על מילוי נכון של כל הפרטים באופן המלא והברור ביותר ועוד. את כל הנקודות הקטנות אשר יכולות לסייע לכן לקבל את הרישיון תוכלו לקבל מחברה אשר תעזור במילוי הטפסים והגשת הבקשה.

קבלן רשום תנאים

אתכם לאורך כל הדרך

בין אם אתם מעוניינים להירשם כיחיד או כתאגיד (שותפות או חברה), סביר להניח כי עזרה מאנשי מקצוע בתחום לא תזיק. החל משנת 2005, אנו בחברת "קומות – רישום קבלנים" מבצעים רישום קבלנים והגדלות סיווג בכל הענפים, הראשיים והמשניים. אנו מבינים כי התהליך עלול להיות זר לאנשים רבים, ועל כן נשמח לבצע אותו עבורכם ולטפל בכל הגורמים הטכניים והביורוקרטיים שבדרך. בכל שלב של התהליך תוכלו לקבל עדכון בנוגע למצב הבקשה, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ומענה לכל שאלה שעלולה להתעורר בכל שלב לאורך הדרך.

רוצה להיות קבלן רשום? אנחנו הכתובת!מאמרים  בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל